Hírek

Új olvasnivalók - a szünetre

Időpont: 
2018. June 15. (Friday) 13:00 - 2018. July 7. (Saturday) 12:00

Ünnepi könyvhét - Megbocsátás hete

Időpont: 
2018. June 11. (Monday) 10:00 - 2018. June 16. (Saturday) 12:00

Új könyvek - május

Időpont: 
2018. May 24. (Thursday) 14:50 - 2018. May 31. (Thursday) 18:00

 

Egy kis ízelítő májusi új könyveinkből!

Jó böngészést kívánunk!

Új könyvek áprilisban

Időpont: 
2018. April 18. (Wednesday) 12:40 - 2018. April 21. (Saturday) 12:00

 

Legfrissebb könyveink felnőtteknek...

... és gyerekeknek               

    

Ünnepi nyitvatartás

Időpont: 
2018. March 15. (Thursday) 00:00 - 2018. March 18. (Sunday) 23:00

ÜNNEPI  NYITVATARTÁS

Kedves Látogatóink

Március 15 - Március 18-ig

ZÁRVA TARTUNK

NYITÁS: Március 19. 13 óra 

Syndicate content